çalışma saatleri
Bilgi Hattı +90 507 096 61 43
iletişim
Bize Yazın Malatya Divan Hukuk
çalışma saatleri
Çalışma Saatleri Pazartesi - Cumartesi | 08:00 - 19:00
KURUMSAL

Av.Mehmet Yıldırım, Malatya'nın en büyük, köklü ve tam teşekküllü hukuk bürolarından biri olarak; çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren, piyasa lideri konumundaki yerli ve yabancı kurum ve kuruluşlara 2018 yılından bu yana hukuk hizmeti vermektedir.

Farklı alanlarda ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten çok sayıda müvekkiline hizmet vermekten gurur duyan Yıldırım, geniş bir perspektife yayılan çalışma alanlarında sağladığı hızlı, pratik, titiz ve çözüm odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Yıldırım, hukukun tüm alanlarında kesintisiz hukuki destek sunan deneyimli ekibi, müvekkilleriyle kurmuş olduğu güçlü ilişkileri, profesyonel yönetimi ve erişim kolaylığının yanı sıra hukuk sektöründe gelişen teknolojiyi etkin kullanımı ile de alanında öncülük etmektedir.

Avukatlarımız müvekkillerine faaliyet gösterdikleri sektörleri özelinde, işlerine değer katan bir anlayış ve işbirliği içerisinde çalışarak hızlı ve güvenilir hukuk hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca Yıldırım,yabancı hukuk firmalarıyla olan iş birlikleri doğrultusunda, müvekkillerine uluslararası piyasalarda da güvenilir hukuk hizmetleri sunmaktadır.

 

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz ?

Sonuç odaklı çözümler

En kısa sürede size en iyi hizmeti sunmak için her yolu kullanıyoruz.

Yenilikçi fikirler

Sahip olduğumuz bakış açısı ve ilkelerimiz bizi her zaman yeniliğe zorlamıştır.

Tecrübe ve deneyim

Uzun yıllar tecrübe kazanmış uzman kadromuz ile sizlere daha iyi ve daha hızlı hizmet sağlayabiliyoruz.

MALATYA DİVAN HUKUK

0 507 096 61 43 - 0 422 324 28 44 TELEFON ARAMALARI

Dabakhane Mah. PTT Arkası Evliyaoğlu İş Merkezi Kat:2/3 Battalgazi/Malatya

İletişim Email : info@malatyadivanhukuk.com

Av. Mehmet YILDIRIM Email : myildirim@malatyadivanhukuk.com

Yasal Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Bize günün her saatinde iletişim kanallarımız aracılığı ile ulaşarak yardım ve destek alabilirsiniz.

Misyonumuz

Hukukun üstünlüğü, gizlilik, profesyonellik ve kalite prensipleri çerçevesinde, müvekkillerimizi ve Türk hukukunu, yurt içinde ve yurt dışında en iyi şekilde temsil etmek; hukukun genel prensiplerine uygun uzlaşma yöntemleriyle, hukuki ilişkiler kurulurken ve devamında ortaya çıkabilecek sorunları çözüme kavuşturmaktır.

Vizyonumuz

Hukukun üstünlüğü ilkeleri doğrultusunda farklılıklar yaratarak kalıcılık sağlamaktır.

Hizmet Alanlarımız


Malatya Divan Hukuk Bürosu olarak ceza davaları, aile ve boşanma davaları, tazminat davaları, iş, ticaret, çocuk davaları gibi birçok alanda uzmanlık alanına sahibiz. Geçmişten günümüze bu alanlarda birçok dava almış ve bu davaları müvekkillerimiz memnun edecek şekilde sonuçlandırmanın gururunu yaşıyoruz.